Dvosoban stan na prodaju, Stjepana Ljubise, 223.000€, 51m²

223.000 €
4.373 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
Opis oglasa
Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjižen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogućnost kupovine garažnog mesta uz doplatu. U ponudi i 3.0 stanovi od 76m2. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs