Dvosoban stan na prodaju, Mihajla Valtrovića, 110.500€, 57m²

110.500 €
1.939 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva ulaza i mogućnošću pregradnje ili organizacije kao spavaća soba i garderober. Pogodan i za stanovanje i za poslovni prostor.Iako je smešten u suterenu, stan nije ukopan. Grejanje je na struju. Jedna od najvećih prednosti je dvorište dimenzija 7х3 metra (21 m²) Kupovina isključivo za keš kupce. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bele vode23 min
- Dečje igralište31 min
- Park Banovo Brdo32 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik partizanskim borcima Žarkova4 min
- Česma izvor Zmajevac8 min
- Česma izvor Bele vode13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Đorđe Krstić)3 min
- Srednja škola (Obrazovni sistem Crnjanski)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Plavi maslačak)6 min