Jednoiposoban stan na prodaju, Petra Kočića, 196.800€, 41m²

196.800 €
4.800 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 591
- Godina izgradnje: 2018.
- Kablovska
Opis oglasa
Ova nekretnina se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih bitnih sadržaja kao što su prodavnice, škole i javni prevoz.
Stan se prostire na 41 m2 i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase sa prelepim pogledom na grad.
Enterijer stana je moderno dizajniran sa kvalitetnim materijalima i modernim nameštajem koji je uključen u cenu.
Stan ima centralno grejanje, klima uređaj i obezbeđen je video nadzorom i interfonom.
U sklopu zgrade postoji parking prostor za stanare, kao i lift koji vodi direktno do stana.
Ova nekretnina je idealna kako za porodično stanovanje, tako i za izdavanje kao investicija.
Blizina parkova i zelenih površina čini ovu lokaciju savršenom za porodice sa decom ili ljubitelje prirode.
U neposrednoj blizini se nalaze sportski tereni, restorani i šetališta, što ovu lokaciju čini veoma poželjnom.
Stan je odmah dostupan za useljenje i ne zahteva dodatna ulaganja, što ga čini odličnom prilikom za kupovinu.
Za sve dodatne informacije ili zakazivanje razgledanja stana, slobodno nas kontaktirajte.
Nemojte propustiti priliku da postanete vlasnik ove predivne nekretnine u srcu grada!
Agencijska provizija je 2%
Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:
Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: