Trosoban stan na prodaju, Jug Bogdanova, 225.000€, 72m²
OBIĐI 3D TURU

225.000 €
3.125 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Uknjižen, 72m2, trosoban, eg,
Zastupamo prodaju trosobnog stana koji se nalazi u lepoj i održavanoj salonskoj zgrada na Zelenom vencu, u mirnijem delu Jug Bogdanove ulice.
Stan je na poslednjem,četvrtom spratu, zgrada nema lift, a stepeniše nije naporno. Vrlo je svetao, dvostrano orjentisan i ima dve prostrane spavaće sobe. Izuzetno šarmantan stan, renoviran, sa puno vintage detalja.
Nekretnina za preporuku, pogodna za sve namene.
Agencijska provizija 2%
Agent: Tamara Vučković br. licence 3104
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Luke Ćelovića5 min
- Park nesvrstanih zemalja5 min
- Terazijska terasa5 min

Obeležja kulture u blizini
- Terazijska česma4 min
- Hotel Moskva4 min
- Krst sa Male pijace6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Drinka Pavlović)5 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko turistička škola)2 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Avantura)5 min
- Fakultet (Fakultet za diplomatiju i bezbednost)6 min

- Bolnica (Ginekološko akušerska klinika Narodni front)9 min