Jednosoban stan na prodaju, Železnička stanica, 84.500€, 28m²

84.500 €
3.018 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
- Godina izgradnje: 1970.
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan od 28m² na 5. spratu (zgrada bez lifta), u mirnom delu Rotkvarije, u blizini železničke stanice. Stan je odličnog rasporeda, idealan za izdavanje ili samostalno stanovanje. U blizini su prodavnice, škole, vrtići i javni prevoz. Uknjižen 1/1.
Za više informacija i dogovor oko gledanja, pozovite:
062... (prikaži broj telefona)
Šifra: 1030869
Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)
A functional one-bedroom apartment of 28m² for sale, located on the 5th floor (no elevator) in a quiet part of Rotkvarija, near the railway station. The apartment has an excellent layout, ideal for renting or personal living. Shops, schools, kindergartens, and public transport are nearby. Properly registered (1/1 ownership).
For more information and to schedule a viewing, please call:
+38... (prikaži broj telefona)
Ref: 1030869
Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. No. 174)
(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)