Trosoban stan na prodaju, Žitni Trg, 120.000€, 76m²

120.000 €
1.579 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima
- Orijentacija ka: sever
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 785
- 1 lift
Opis oglasa
Useljiv Trosoban Stan Žitni Trg
II Sprat od 8, zgrade sa liftom
Useljiv trosoban stan, veoma svetao sa prozorima od zida do zida, orijentisan ka severu. Renoviran u skorije vreme, nova strujna i vodovodna instalacija, keramika, kupatilski nameštaj, podovi, PVC stolarija. Po ulasku se nalazi prostrani hodnik sa ugradnim plakarom koji vodi u sve prostorije u stanu. Dnevni boravak je otvoren terpezarijom ka kuhinji. Trpezarija izlazi na terasu. Opremljena kuhinja, ostava. Dve spavaće sobe sa plakarom i ležajima. Spušteni plafoni, izolovani simsovi. Grejanje je centralno gradsko sa kalorimetrima. Stan se prodaje sa nameštajem sa slika. Klima uređaj. 1 vlasnik.
Agencijska provizija za kupca 2% od kupoprodajne cene, minimalno 500 eura.
Sigma Nekretnine, Đure Jakšića 12a, Zrenjanin
023... (prikaži broj telefona) , 062... (prikaži broj telefona)