Dvosoban stan na prodaju, Radnička, 110.000€, 103m²

110.000 €
1.068 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatila (3+)
- Opremljenost: Prazno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1090
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Na prodaju stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine od 103m2 na odličnoj lokaciji u Šapcu,u neposrednoj blizini Glavne Autobuske stanice!
Stambeno-poslovni objekat se sastoji od lokala i fenomenalnog dupleksa koji su kvalitetno i lux sređeni i to bez ikakvog dodatnog ulaganja!
Stuktura lokala površine u osnovi od 30m2:lepa osunčana prostorija sa kupatilom i pripadajućim podrumskim prostorom (magacin).Zbog svoje pozicije i blizine škole,marketa pijace i bolnice, lokal je izvanredan za obavljanje svih vrsta uslužnih delatnosti!
Struktura dupleksa na prvom spratu:
-Prvi nivo se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom kao i jednog kupatila.
-Na drugom nivou je smeštena jedna spavaća soba i kupatilo.
Objekat poseduje centralno grejanje na strujni kotao,klima uređaj,stolarija je PVC i aluminijumska a na podovima je postavljen kvalitetan laminat i pločice.
Za sve informacije pozovite nas,imate našu preporuku!
Kontakt telefoni: 066... (prikaži broj telefona) ; 063... (prikaži broj telefona)
Registarski broj Agencije:1090
https://www.nekretnineradanovic.com/property/na-prodaju-stambeno-poslovni-objekat-korisne-povrsine-od-103-m2-na-atraktivnoj-lokaciji-sabac/#list-info