4zida.rs, Nekretnine u pokretu
Prodaja
Izdavanje
Novogradnja
Cenovnik
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
Postavi oglas

Porodična oaza Bečmen, Gaje Jovanovića 26/28

Bečmen, Surčin opština, Beograd
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida
Stan | 4zida

od 115.416 €

1.870 € / m2

Dostupno u ponudi8 od 8 jedinica
Površina61.72-63.64m²
Sobnost3 sobe
Spratnost3 sprata
GrejanjePodno
KalorimetarNe
LiftNema lifta
StolarijaKombinovano
UknjiženostUknjiženo
Godina izgradnje2026.
PodoviPločice
Materijal gradnjeGrađevinski blok
Energetski pasošIma

Ponuda projekta

Trosoban stan na Prizemlju

115.416 €

1.870 €/m²

Površina:
61.72
Status:
Na prodaju

Trosoban stan na Prizemlju

115.416 €

1.870 €/m²

Površina:
61.72
Status:
Na prodaju

Trosoban stan na Prizemlju

115.416 €

1.870 €/m²

Površina:
61.72
Status:
Na prodaju

Trosoban stan na Prizemlju

115.416 €

1.870 €/m²

Površina:
61.72
Status:
Na prodaju

Trosoban stan na 1. Spratu

119.006 €

1.870 €/m²

Površina:
63.64
Status:
Na prodaju

Prikazano 5 od 8

Prikaži kompletnu ponudu oglašivača

O projektu oglašivača Zekić gradnja invest

Na prodaju su stanovi u novogradnji na adresi Gaje Jovanovića 26/28 u Bečmenu, u okviru projekta koji obuhvata dva stambena objekta spratnosti prizemlje i prvi sprat. Stanovi su projektovani za udoban i funkcionalan život, uz savremenu standardnu gradnju i pažljivo odabrana tehnička rešenja. Svakom stanu pripada jedno besplatno parking mesto, što budućim vlasnicima pruža dodatnu praktičnost i komfor. Objekti će biti opremljeni PVC stolarijom sa troslojnim staklom, koje doprinosi boljoj toplotnoj i zvučnoj izolaciji. Grejanje je predviđeno putem podnog grejanja na struju, što obezbeđuje ravnomerno zagrevanje prostora i moderan način stanovanja. Stanovi se prodaju po principu standardne završne obrade, a postoji i mogućnost kupovine kompletno nameštene stambene jedinice, pri čemu se cena prilagođava u zavisnosti od izabranog paketa opremanja. Projekat je namenjen kako kupcima koji traže miran porodičan dom, tako i onima koji žele sigurnu investiciju na dobroj lokaciji u Bečmenu.

Cena je izražena sa PDV-om.

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Reklama
Reklama