Lepenički cvet, Tome Vučića bb

od 63.000 €
1.650 € / m2
- Dostupno u ponudi15 od 54 jedinice
- Površina30.85-81.23m²
- Sobnost0.5-4 sobe
- Spratnost6 spratova
- GrejanjePodno
- KalorimetarDa
- Lift2 lifta
- StolarijaPVC
- UknjiženostUknjiženo
- Godina izgradnje2026.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Garsonjera na 6. Spratu
63.000 €
2.042 €/m²
- Površina:
- 30.85m²
- Status:
- Na prodaju
Garsonjera na 6. Spratu
64.000 €
2.052 €/m²
- Površina:
- 31.19m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 6. Spratu
84.000 €
1.935 €/m²
- Površina:
- 43.4m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 6. Spratu
88.000 €
1.873 €/m²
- Površina:
- 46.99m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 2. Spratu
108.000 €
1.815 €/m²
- Površina:
- 59.49m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 15
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Grading d.o.o.
Lepenički cvet – Sinergija urbanog stanovanja i vrhunskog kvaliteta - U ulici Tome Vučića u Kragujevcu, u toku je izgradnja modernog stambeno-poslovnog kompleksa Lepenički cvet. Ovaj objekat pruža savremene stambene jedinice visokog kvaliteta, sa raznovrsnim strukturama od garsonjera od 30m² do četvorosobnih stanova od 78m². Prizemlje je rezervisano za poslovni prostor od 480m², pogodan za različite delatnosti. Izgradnja je počela u martu 2025. godine, a završetak je planiran za septembar 2026. godine. Lokacija, na samo 600 metara od raskrsnice Mala Vaga, omogućava brz pristup svim delovima grada. Projekat se gradi po najvišim standardima energetske efikasnosti, koristeći termoizolacionu fasadu (12 cm kamene vune + 5 cm dodatne izolacije), sedmokomornu PVC stolariju sa troslojnim staklima, Tarkett parket, podno grejanje sa gasnim kotlovima, sigurnosna vrata sa 17 tačaka zaključavanja, bešumne liftove i još mnogo toga. Dodatne pogodnosti uključuju garažna i parking mesta, podrumske ostave, uređene zelene površine i pristupne puteve. Investitor Grading nastavlja tradiciju kvalitetne gradnje, nakon uspešnih projekata poput Panorame Erdoglija, zgrada Šljiva, Grožđe, Jabuka i prve faze kondominijuma Sokolis. Rezervacije su već otvorene! Više informacija možete dobiti u prodajnoj kancelariji u ulici Dimitrija Tucovića ili putem poziva.
Krediti OTP banke
Saznaj više