GM Park 2, Gornjomatejevačka 7. prilaz
Pantelej, Gradske lokacije, Niš

od 83.934 €
1.795 € / m2
- Dostupno u ponudi26 od 38 jedinica
- Površina44.97-64.58m²
- Sobnost1.5-2,5 sobe
- Spratnost4 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarNe
- Lift1 lift
- StolarijaPVC
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2027.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviTarket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Dvoiposoban stan na 4. Spratu
92.538 €
1.795 €/m²
- Površina:
- 51.54m²
- Status:
- Na prodaju
Dvoiposoban stan na Prizemlju
93.996 €
1.855 €/m²
- Površina:
- 50.66m²
- Status:
- Na prodaju
Jednoiposoban stan na Prizemlju
94.350 €
1.907 €/m²
- Površina:
- 49.48m²
- Status:
- Na prodaju
Dvoiposoban stan na Prizemlju
95.832 €
1.858 €/m²
- Površina:
- 51.59m²
- Status:
- Na prodaju
Dvoiposoban stan na 3. Spratu
96.462 €
1.878 €/m²
- Površina:
- 51.36m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 15 od 26
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača GALLO CREATIVO DOO NIŠ
Stambeni objekat se nalazi u mirnoj ulici nadomak opremljenog parka i zelenih površina, pružajući porodicama idealan prostor za opuštanje i igru. Stambene jedinice raspolažu površinama od 20 m² do 66 m² i nude izuzetno atraktivan raspored prostorija. Moderna novogradnja bice opremljena najsavremenijim materijalima kao i visokom ocenom energetske efikanosti. Parking mesta na parceli zgrade i u podzemnoj garaži su dodatna prednost ovog projekta.
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više