Raj Residence Vrnjačka Banja, Moravska
Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

od 34.496 €
1.450 € / m2
- Dostupno u ponudi21 od 105 jedinica
- Površina23.49-58.88m²
- Sobnost1-3 sobe
- Spratnost5 spratova
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift3+ lifta
- StolarijaKombinovano
- UknjiženostNije uknjiženo
- Godina izgradnje2027.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviPločice
- Materijal gradnjeMonolitna cigla
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Jednosoban stan u Suturenu
34.496 €
1.450 €/m²
- Površina:
- 23.79m²
- Status:
- Na prodaju
Jednosoban stan Povučeni
39.933 €
1.700 €/m²
- Površina:
- 23.49m²
- Status:
- Na prodaju
Jednosoban stan u Suturenu
42.094 €
1.450 €/m²
- Površina:
- 29.03m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na Prizemlju
57.358 €
1.700 €/m²
- Površina:
- 33.74m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 2. Spratu
57.358 €
1.700 €/m²
- Površina:
- 33.74m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 21
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Minder Doo
RAJ Residence je savremen stambeno-turistički kompleks
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više