Voždovac, Banjica, Beranska

od 104.632 €
2.800 € / m2
- Dostupno u ponudi5 od 5 jedinica
- Površina36-81m²
- Sobnost1-3,5 sobe
- Spratnost3 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift1 lift
- StolarijaPVC
- UknjiženostUknjiženo
- Godina izgradnje2027.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeGrađevinski blok
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Jednosoban stan na Visokom prizemlju
104.632 €
2.906 €/m²
- Površina:
- 36m²
- Status:
- Na prodaju
Jednoiposoban stan na 2. Spratu
108.837 €
2.864 €/m²
- Površina:
- 38m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 3. Spratu
142.100 €
2.900 €/m²
- Površina:
- 49m²
- Status:
- Na prodaju
Dvoiposoban stan na 2. Spratu
171.948 €
2.819 €/m²
- Površina:
- 61m²
- Status:
- Na prodaju
Troiposoban stan na 1. Spratu
226.800 €
2.800 €/m²
- Površina:
- 81m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 5
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Ataše nekretnine
Novogradnja visokog kvaliteta, funkcionalan raspored i odlična lokacija. Stan poseduje terasu, PVC stolariju sa aluminijumskim roletnama, sigurnosna ulazna vrata, Tarkett parket i prvoklasnu keramiku u kupatilu. Grejanje i hlađenje: individualno, putem multi-split sistema (plaćanje po potrošnji). Kompleks je miran, kvalitetno građen, sa dobrom termo i zvučnom izolacijom. Idealno za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Mogućnost kupovine parking/garažnog mesta. Cena je iskazana bez PDV-a.
Bez agencijske provizije za direktne kupce
Krediti OTP banke
Saznaj više