2-etažna kuća na prodaju, Branka Žeželja, 195.000€, 215m²

195.000 €
907 € / m2
- Etaž: 2
- Površina: 215 m²
- Površina placa: 3a
- Grejanje na TA peć
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u blizini centra Borče. U prizemlju 3.0 stan sa 2 spavaće sobe,kuhinjom, trpezarijom, dnevnom sobom i stanom u potkrovlju dvosoban po strukturi sa kosinama. Grejanje je TA. Kuća ima parking mesto u dvorištu. U neposrednoj blizini se nalaze banka, škola, vrtić, dečije igralište, apoteka, marketi. Dobra povezanost sa centrom grada.
Agencijska provizija 2 %
Agent: Olivera Gostimir broj licence 5196
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd, Reg. br. 339
011... (prikaži broj telefona)