Troiposoban stan na prodaju, Bore Prodanovića, 476.370€, 125m²

476.370 €
3.811 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatila (3+), terase (2)
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, zamrzivač, mikrotalasna rerna, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar, kancelarijski nameštaj
- Orijentacija ka: jug, zapad
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1456
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2018.
- Zgrada poseduje: prilaz za invalide, dvorište, video nadzor
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Odlična investicija i za stanovanje i za izdavanje.Jedinstven stan,retko u ponudi,2 stana u jednom,idealno za 2 porodice ,ali i mogućnost rekonstrukcije u jedan stan,vrlo funkcionalan,grejanje je podno preko toplotnih pumpi,mali troškovi,unjižen i bez tereta.Savršen spoj modernog,kompletno opremljen i namešten stan se prodaje,sastoji se iz ulaznog dela u kome je i lift,2 dnevna boravka,2 kuhinje,2 sobe,3 kupatila,2 terase,parking u dvorištu,centralni sistem grejanja i hlađenja u stanu,dvostrano orjentisan,nova zgrada,savršena lokacija u okruženju imate sve sadržaje potrebne za život.Za više informacija,ali i da pogledate ovaj prelepi stan,pozovite nas.
Kontakt 064... (prikaži broj telefona)