Petosoban stan na prodaju, Karađorđeva-Savski venac, 350.000€, 101m²

350.000 €
3.465 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Stvarna površina-101m2, ugovorna površina-93.00m2
U ponudi izuzetan salonski stan u Karađorđevoj ulici, prekoputa Hotela Bristol.
Stan je u potpunosti renoviran.
Dvostrano orjentisan.
Fasada zgrade je renovirana pre dve godine.
Trenutno stan funkcioniše kao hostel.
Prostorije: hodnik, kuhinja-trpezarija-dnevni boravak, 5 spavaćih soba, dva kupatila, toalet, parking mesto, ostava u dvorištu (5m2).
Agencijska provizija pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu 1/5 Karađorđeva-Savski venac -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=59431