Četvorosoban stan na prodaju, Gornji Grad, 231.390€, 77m²

231.390 €
3.005 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Moderan život u najlepšoj ulici Zemuna – nova stambena zgrada sa 29 jedinica
U jednom od najmirnijih, ali i najlepših delova Zemuna, nadomak centra, nalazi se šarmantna novogradnja sa samo 29 stambenih jedinica. Spoj urbane blizine i potpune privatnosti čini ovu lokaciju idealnim mestom za porodičan život ili mirnu svakodnevicu.
Investitor sa zavidnim portfoliom realizovanih i uknjiženih projekata garantuje visok kvalitet gradnje, uz pažljivo osmišljene detalje kako spolja, tako i u samom enterijeru.
Istaknuti kvaliteti gradnje i opreme:
• Parket: višeslojni hrastov parket, atestiran za podno grejanje
• Grejanje: podno, sa individualnim kotlom po stanu – energetski efikasno rešenje
• Stolarija: aluminijumska, sa argonom i elektro podizačima roletni – izuzetna zvučna i termo izolacija
• Zidovi: termoizolacioni blokovi – odlična zvučna i toplotna izolacija
• Fasada: Fundermax dekorativna obloga + 10 cm termoizolacije – moderan i trajan estetski efekat
Vrste parking mesta u ponudi:
• Spoljno natkriveno mesto – 18.000 €
• Parking mesto na klackalici – 20.000 €
• Klasično garažno mesto – 22.000 €
Dokumentacija uredna, uknjiženo 1/1.