Četvorosoban stan na prodaju, Milana Simovića, 229.000€, 85m²

229.000 €
2.694 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjižen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, građene oko 1980. godine. Ona je smeštena u dvorištu u ulici Milana Simovića (jedina zgrada u dvorištu). Ulica je slepa, tako da nema saobraćajne gužve, što je čini bezbednom za najmlađe. Ovo je idealna prilika za porodicu koja traži komfor, mir i prednosti lokacije. Udaljena je oko 100m od osnovne škole "Sonja Marinković". U dvorištu se nalazi predškolska ustanova "Poletarac", a 200 metara dalje "Suncokret". Dvoriste je puno zelenila, različitih igrališta (za sve uzraste) kao i mestima za parkiranje. Locirana u svojevrsnoj, mirnoj oazi koja je okružena urbanom sredinom. Nalazi se na kratkoj pešačkoj udaljenosti od mnogih atraktivnih lokacija, uz mogućnost jednostavnog izlaska automobilom na sve strane. Detalji stana: Stan je povrsine 85m2, nepušački, uknjižen, dvostrano orjentisan (severoistok-jugozapad). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc-a, kao i podrumske prostorije ~3m2. Nedavno je bio potpuno i kvalitetno renoviran (ostali su samo spoljni zidovi originalni) i od tada je lepo održavan. Pod je klasičan hrastov parket zalepljen poliuretanskim lepkom na stari parket. PVC stolarija je Roplasto sa Sigenia okovima i komarnicima. Unutrašnja stolarija je Drvolikova, furnirana, ofarbana vrata. Stari radijatori su zamenjeni panelnim. Zamenjena je kompletna strujna i vodovodna instalacija (horizontale). Instalirana su 3 klima uređaja. Kuhina je sa frontovima od medijapana farbanih bojom visokog sjaja i presvučenih folijom, dok su okovi Blum. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs