Dvoiposoban stan na prodaju, Lekino Brdo, 219.900€, 60m²

219.900 €
3.665 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na toplotnu pumpu
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: ulicu
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1633
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 lift
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se izuzetno kvalitetan 2,5-soban stan površine 60 m² u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekino brdo, Tetovska ulica, opština Voždovac.
Zgrada se završava u mesecu Maju 2026.
Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa 4 sprata, dok se ispod stana nalazi lokal, pa je stan u visini prvog sprata, sa dodatnim osećajem privatnosti i izolacije.
Stan je projektovan sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se od:
• ulaznog hodnika
• komfornog kupatila
• dečije sobe
• odvojene kuhinje sa trpezarijom
• dnevnog boravka
• prostrane spavaće sobe
• terase
Grejanje je podno, preko toplotnih pumpi, što obezbeđuje visok nivo komfora, energetsku efikasnost i niske mesečne troškove.
U gradnji su korišćeni vrhunski materijali, kvalitetna keramika, stolarija i izolacija, što ovu nekretninu svrstava u viši standard novogradnje. 
Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto po ceni od 29.000 eura.
Tetovska ulica se nalazi u mirnom delu Lekinog brda, u širem centru grada, na granici Voždovca i Vračara, sa odličnom povezanošću sa svim delovima Beograda.