Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 145.000€, 49m²
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1000619Oglas ažuriran: 16.05.2026.

145.000 €
2.959 € / m2
49 m²
2 sobe
3/4 sprata
Stan,NOVI SAD,CENTAR,kv: 49.00, € 145000, ID: 1000619
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1970.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD ID OGLASA 1000619
BULEVAR- SPENS , DVOSOBAN , 49m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine, Vam predstavlja prodaju dvosobnog stana u Novom Sadu , Lokacija izvrsna Bulevar -SPENS , dvosoban stan sa odličnim rasporedom , dvostrano orijentisan , sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije , dnevnog boravka , spavaće sobe , kuhinje sa ostavom i izlazom na terasu i kupatila , stanu pripada šupa - ostava u podrumu . Lokacija odlićna za stanovanje kao i za rentiranje , stan je uknjižen 1/1 . Cena je za dogovor
Za sve informacije nekretnina se vodi pod šifrom 1000619 ..POZOVITE !
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
Vaš agent za nekretnine: Elizabet Spasojević, licenca broj 2149, mob: 065... (prikaži broj telefona) .