Dvosoban stan na prodaju, Novi Sad - Centar, 145.000€, 53m²

145.000 €
2.736 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- Godina izgradnje: 1981.
Opis oglasa
NEKRETNINE
NOVI SAD…
CENTAR-STARI
GRAD, DVOSOBAN, 53m2…
LEVEL
PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja Dvosoban
stan u srcu Starog grada – autentičan život pod krovovima Novog Sada. Na samo nekoliko koraka od Dunavskog parka, u
mirnom i šarmantnom delu Starog grada, prodaje se dvosoban stan od 53m² u
potkrovlju zgrade bez lifta, u ulici Stevana Branovačkog. Ovaj stan se nalazi
na četvrtom spratu i idealan je za one koji žele da žive u autentičnom
ambijentu centra, a istovremeno uživaju u tišini koju pruža uvučena gradska
ulica. Stan odiše toplinom i karakterom – prirodna svetlost prolazi kroz krovne
prozore tokom celog dana, a specifična konfiguracija potkrovlja daje osećaj
privatnosti i udobnosti. Dve funkcionalne sobe, kuhinja sa trpezarijom i
kupatilo čine raspored koji lako može da se prilagodi različitim životnim
stilovima. U neposrednoj blizini nalaze se najlepše gradske šetališne zone,
kafeterije, galerije, kao i kulturne znamenitosti koje čine Stari grad posebnim
mestom za život. Ovo je prilika za one koji traže više od običnog stana –
prostor sa dušom, na mestu koje nosi duh Novog Sada. Ukoliko ste zainteresovani, pozovite me, stojim
Vam na raspolaganju za sva pitanja I informacije.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.