Jednoiposoban stan na prodaju, SKERLIĆEVA, 160.000€, 38m²

160.000 €
4.211 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: ostava
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1187
- Godina izgradnje: 2022.
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno renoviran
pre dve godine nove stvari kupljene kada je renoviran prodaje se
komplet sa stvarima vlasnik 1/1.Kontakt:
062... (prikaži broj telefona)
(iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.