Trosoban stan na prodaju, Podbara, 135.000€, 56m²
Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-6523Oglas ažuriran: 27.04.2026.

135.000 €
2.411 € / m2
56 m²
3 sobe
5/5 spratova
Prodaje se - 3.0 stan - Podbara
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - plakar
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
Opis oglasa
- Prodaje se trosoban stan u Marka Miljanova
- Sastoji se iz dve etaže, gde se u donjoj nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i kupatilo, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe
- Nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom
Cena stana iznosi 135.000e i u nju je uračunata agencijska provizija u iznosu od 3%.
Za više informacija pozovite 066... (prikaži broj telefona) Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066... (prikaži broj telefona) , Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Bulevar Evrope 44.
- registar posrednika 1405
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...