Četvorosoban stan na prodaju, Rotkvarija, 334.000€, 110m²

334.000 €
3.036 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 269
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Prodaje se kompletno opremljen. Čine ga dve etaže, donja dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom sa izlazom na dve terase i toalet, a gornja tri spavaće sobe, sauna, kupatilo i terasa. Mogućnost kupovine garaže od 23m2. Na oglasnu cenu stana obračunava se posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozovite 063... (prikaži broj telefona)