Troiposoban stan na prodaju, Trošarina, 109.905€, 64m²

109.905 €
1.717 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2136
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se izuzetno funkcionalan troiposoban stan na Trošarini , 700 metara od Osnovne škole Branko Miljković .
Stan je 64 m2 a u toj kvadraturi ima čak 3 spavaće sobe ( jedna bračna i dve dečje) , dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i prostrana terasa.
Zgrada u kojoj se nalazi stan je u izgradnji i planira se završetak radova za 12 meseci. Za keš kupce u toku je akcija 1700 eu po m2 sa pdv om , dok je za kupce preko stambenog kredita sa 20 % učešća cena 1900 eu po m2 sa PDV -om.
Kupac prevog stana ima pravo povraćaj PDV-a u iznosu od 9,1% .
Stan je dostupan na više spratova.
Zgrada je sa liftom , uz stan idu i podrumske prostorije i postoji mogućnost kupovine parking mesta.