Trosoban stan na prodaju, Crnogorska, 240.000€, 74m²
OBIĐI 3D TURU

240.000 €
3.243 € / m2
- Grejanje na struju
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1402
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Predstavljamo vam stan u strogom centru grada u Crnogorskoj ulici. Postanite vlasnik ovog pristojnog stana uknjizene i stvarne korisne površine od 80m2 koji se ima 3 spavaće sobe, centralnu prostoriju i odvojeno kupatilo od vešeraja. Cena po kvadratu je 3000 evra, što ga čini dostupnim kako za keš, tako i za kreditne kupce. Vredi pogledati
PROSTORIJE: kuhinja sa trpezarijom, 3 sobe, kupatilo, ostava.