Trosoban stan na prodaju, RADNIČKA, 240.000€, 84m²

240.000 €
2.857 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1187
Opis oglasa
U
samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj
Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na
autentičan način nosi duh, tradiciju i nenametljivu eleganciju Novog Sada. Ovo
je nekretnina u kojoj se prepliću istorijski karakter, prostranost i savremeni
potencijal primene.Stan
ukupne površine 84 m²
nalazi se na prvom spratu
uredne, klasične gradske zgrade bez
lifta. Prostor odlikuju visoki
plafoni (oko 3m), koji dodatno naglašavaju salonski karakter,
osećaj prozračnosti i reprezentativnosti.Unutrašnja
organizacija prostora je jasna i funkcionalna: stan poseduje tri dominantne prostorije — raskošan
središnji salon povezan sa dve odvojene, velike i komforne prostorije — kao i
kupatilo, reprezentativni ulazni hodnik i ostavu.Zahvaljujući
ovakvom rasporedu i volumenu, stan je idealan kako za ekskluzivno stanovanje u samom srcu
grada, tako i za poslovnu
namenu višeg ranga. Posebno treba istaći da su svi stanovi u zgradi organizovani kao
kancelarijski prostori, što ovu nekretninu čini izuzetno
pogodnom za advokatske i
notarske kancelarije, konsultantske firme, ordinacije i druge
delatnosti kojima je važna prestižna
adresa i reprezentativan enterijer.Stan
je ulično orijentisan,
ali prijatan i bez izražene buke, sa obiljem prirodne svetlosti tokom čitavog