Kula Beograd, Nikolaja Kravcova 1a

od 626.888 €
8.321 € / m2
- Dostupno u ponudi16 od 220 jedinica
- Površina72.36-164.88m²
- Sobnost2-4 sobe
- Spratnost42 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift3+ lifta
- StolarijaAluminijum
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2023.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeMonolit
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Dvosoban stan na 20. Spratu
626.888 €
8.663 €/m²
- Površina:
- 72.36m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 23. Spratu
632.888 €
8.690 €/m²
- Površina:
- 72.83m²
- Status:
- Na prodaju
Dvosoban stan na 24. Spratu
651.888 €
8.701 €/m²
- Površina:
- 74.92m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 22. Spratu
779.888 €
8.997 €/m²
- Površina:
- 86.68m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 24. Spratu
787.888 €
9.090 €/m²
- Površina:
- 86.68m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 5 od 16
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Etagi com doo
Luksuz bez premca u najvišoj zgradi u regionu koja se proteže na 168 m visine sa izvanrednim pogledom na reku Savu i istorijski dragulj Beograda – Kalemegdansku tvrđavu. Odlikuje je izvrsni dizajn koji se oslikava u svakom detalju. Stanovi pružaju izuzetnu funkcionalnost i predstavljaju oazu mira za one koji veći deo dana provode u srpskoj prestonici. Pažljivo odabrana umetnička dela, teksture i materijali u celom objektu, inspirisani su rekom Savom i duhom Beograda.
Krediti OTP banke
Saznaj više