Kula Beograd, Nikolaja Kravcova 1a

od 626.888 €
8.321 € / m2
- Dostupno u ponudi16 od 220 jedinica
- Površina72.36-164.88m²
- Sobnost2-4 sobe
- Spratnost42 sprata
- GrejanjeEtažno
- KalorimetarDa
- Lift3+ lifta
- StolarijaAluminijum
- UknjiženostU procesu
- Godina izgradnje2023.
- Prodaja parkingaDostupno
- PodoviParket
- Materijal gradnjeMonolit
- Energetski pasošIma
Ponuda projekta
Trosoban stan na 18. Spratu
1.049.888 €
8.344 €/m²
- Površina:
- 125.83m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 16. Spratu
1.060.888 €
8.610 €/m²
- Površina:
- 123.21m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 14. Spratu
1.151.888 €
10.771 €/m²
- Površina:
- 106.94m²
- Status:
- Na prodaju
Trosoban stan na 16. Spratu
1.315.888 €
9.438 €/m²
- Površina:
- 139.43m²
- Status:
- Na prodaju
Četvorosoban stan na 14. Spratu
1.476.888 €
9.080 €/m²
- Površina:
- 162.65m²
- Status:
- Na prodaju
Prikazano 15 od 16
Prikaži kompletnu ponudu oglašivačaO projektu oglašivača Etagi com doo
Luksuz bez premca u najvišoj zgradi u regionu koja se proteže na 168 m visine sa izvanrednim pogledom na reku Savu i istorijski dragulj Beograda – Kalemegdansku tvrđavu. Odlikuje je izvrsni dizajn koji se oslikava u svakom detalju. Stanovi pružaju izuzetnu funkcionalnost i predstavljaju oazu mira za one koji veći deo dana provode u srpskoj prestonici. Pažljivo odabrana umetnička dela, teksture i materijali u celom objektu, inspirisani su rekom Savom i duhom Beograda.
Krediti OTP banke
Saznaj više